O firmie

MULTIMA - właściciel serwisu i marki PromoExpert, od 2002 r. zajmuje się reklamą, drukiem oraz produkcją i dystrybucją gadżetów reklamowych dla firm.  Obsługujemy zarówno małe firmy rodzinne, jak i duże korporacje. Skrupulatnie dobieramy odpowiednie techniki oraz narzędzia dzięki czemu skuteczniej i efektywniej wykonujemy powierzane nam zadania.

Na tle innych firm wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Nieprzerwany i długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówienia.

Stale poszerzamy naszą ofertę dla klientów poszukujących bardziej kreatywnych i niecodziennych rozwiązań. Firmy, które chcą wzmocnić swój wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami z pewnością znajdą interesujące rozwiązanie w naszej ofercie produktów reklamowych.

Służymy pomocą w każdym zagadnieniu z branży poligraficznej i reklamowej.

Aby zapewnić kompleksową obsługę, proponujemy naszym klientom następujące usługi 

  • druk offsetowy
  • tampodruk
  • sitodruk
  • termotransfer
  • haftu komputerowy
  • druk solwentowy

Mamy nadzieję, że wyprodukowane przez nas formy reklamy przyczynią się bezpośrednio do podniesienia sprzedaży Państwa produktów i utrwalenia w świadomości konsumentów nazw marek czy logo firmy.Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony