Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem to jedna z najbardziej sprawdzonych metod reklamy dla Państwa firmy.Każda firma skłania się ku redukcji i zmniejszeniu kosztów, dlatego też ta tania i niezawodna forma reklamy odgrywa niezwykle ważna rolę w promowaniu przedsiębiorstwa. 

Długopisy reklamowe dzięki wielu wzorom pozwalają na wyrażenie firmie jej charakteru. Dzięki mnogości technik znakowania można łatwo dostosować nadruk odnoszący się do nazwy firmy, logo, wiadomości, hasła reklamowego, danych kontaktowych i adresu strony internetowej.

Wszyscy w firmie chcą posiadać długopisy reklamowe, oraz móc identyfikować się z przedsiębiorstwem. Pozwala to na budowanie relacji oraz identyfikację wizualną w firmie. Długopisy reklamowe to niezastąpiony sposób na promowanie i reklamowanie przedsiębiorstwa na dużą skalę. Dzięki niewielkim kosztom jesteśmy w stanie wypromować przedsiębiorstwo oraz jego produkty i usługi do wielu klientów. Można zatem powiedzieć, że długopisy reklamowe to niezwykle skuteczna i tania forma reklamy.


Zajmujemy czołowe miejsce wśród importerów długopisów w Polsce. Zaopatrujemy się w produkty w sprawdzonych producentów, wybierając modele niepowtarzalne, dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Na wszystkie nasze modele gwarantujemy niskie ceny i najwyższą jakość wykonania.

Naszą ofertę handlową wspieramy profesjonalnym serwisem drukarskim. Nieprzerwany i długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników stanowi gwarancję jakości i terminowości zamówienia.

Wykonujemy usługi nadruku stosując technologie takie jak:

  • tampodruk
  • grawerowanie laseroweSerwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony