Litery 3D

Litery ze styroduru

LITERY STYRODUROWE oraz ZNAKI GRAFICZNE ZE STYRODURU i STYRODUROWE FORMY PRZESTRZENNE wycinane są na nowoczesnym ploterze termicznym sterowanym komputerowo, z lekkiego materiału polimerowego - STYRODURU do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Liternictwo lub loga ze styroduru jest bardzo popularne jako oznakowania sklepów, firm lub galerii handlowych. 

Styrodur (polistyren ekstrudowany), to znakomity materiał używany w przypadku gdy elementy mają stały kontakt z wilgocią. Dzięki swoim doskonałym właściwościom (odporność na czynniki biologiczne, mróz, niską chłonność wilgoci) nadaje się do wykonywania zewnętrznych elementów identyfikacji Firmy wymagających osiągnięcia efektu 3D (trzeci wymiar).

Dzięki temu, że styrodur jest bardzo lekki możliwy jest montaż gotowych elementów graficznych na wszelkiego rodzaju elewacjach, nie wykluczając nawet szklanych.

Stosowana technologia cięcia styroduru zapewnia wierne odwzorowanie projektu (dokładność do 0,50 mm). System umożliwia wykonanie elementów liter przestrzennych o prawie nieograniczonych wymiarach. Elementy wycięte ze styroduru mogą mieć dowolne wykończenie powierzchni pod względem kolorystyki jak i faktury. Podstawowym wykończeniem jest malowanie matową farbą akrylowo-lateksową (Tikurilla) w pełnym zakresie kolorów wg palety RAL.

Główne cechy przemawiające za wyborem reklam przestrzennych ze styroduru: wieloletnia trwałość i wytrzymałość wyrobów, ogromne, prawie nieograniczone możliwości kolorystyczne, niska cena materiałów do produkcji, umożliwiająca realizację nawet bardzo dużych projektów za niewielkie pieniądze.

Proponujemy również wykończenia liter w formie naklejonego lica z plexi, PCV i innych tworzyw w różnych kolorach i grubościach.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony