Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to nowa jakość w technologii drukarskiej, gwarantuje wysoką jakość oraz niski koszt przy realizacji niedużych nakładów.

Druk cyfrowy to pełnokolorowy i czarno-biały druk do formatu powiększonego A3 (max. wymiar papieru 320x450) na papierach do grubości 300g (grubość wizytówki).

Druk cyfrowy oferuje nieporównywalnie wyższą jakość w stosunku do kolorowych drukarek laserowych czy atramentowych. Jest to druk o jakości porównywalnej z offsetem, wodoodporny, możliwy do osiągnięcia na najwyższej klasy cyfrowej maszynie marki XEROX.

W druku cyfrowym zawsze drukuje się tylko taką ilość materiałów, która jest akurat potrzebna, co pozwala na oszczędności związane z ich przechowywaniem. Przy wykorzystaniu druku offsetowego nie można sobie pozwolić na druk jednego katalogu, plakatu czy kilku ulotek a z wykorzystaniem druku cyfrowego, jak najbardziej!Inną cechą charakterystyczną druku cyfrowego jest niski koszt, nawet przy realizacji pojedynczych zamówień. Technika komputerowa gwarantuje, że wszystkie wydruki są identyczne i w 100% zgodne z dostarczonym projektem. Wszystkie parametry będą idealnie zachowane, nawet w przypadku długiego okresu pomiędzy kolejnymi wydrukami. Wszystkie zalety druku cyfrowego zostają nadal zachowane, nawet jeżeli zdecydujemy się by nasz wydruk miał miejsce na innym nośniku niż papier. Na folii, papierze samoprzylepnym można wydrukować identyczny wzór bez dodatkowych przygotowań.

Cyfrowo drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, broszury, naklejki itp. 

Druk cyfrowy to druk do 24 godzin, z możliwością dodruków w czasie 2-3 godzin. Żadna inna technologia nie pozwala na tak krótkie terminy realizacji.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony