Druk offsetowy

Druk offsetowy to  obecnie najpopularniejsza odmianą druku płaskiego wykorzystywaną w poligrafii.  Nasze wieloletnie doświadczenie i bogaty park maszynowy pozwalają nam oferować usługi druku offsetowego  na najwyższym poziomie. 

Specjalizujemy się w druku na papierze, kartonie oraz papierze i folii samoprzylepnej. 

Wykonujemy bardzo szeroką gamę druków, począwszy od prostych druków akcydensowych, papierów firmowych, wizytówek, poprzez ulotki, plakaty, katalogi aż do wydawnictw książkowych. Nasze maszyny mogą drukować na wszystkich rodzajach papierów i na kartonach do formatu B2. 

Oferujemy również kompletne usługi introligatorskie. Uszlachetniamy druki poprzez foliowanie, lakierowanie, złocenia oraz wytłoczenia. Wykonujemy oprawy zeszytowe i oprawy klejone, które wykańczamy poprzez bigowanie, sztancowanie lub perforowanie. W naszej introligatorni świadczymy także takie usługi jak falcowanie i nacinanie.

Zamówienia realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi i jakościowymi dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników naszej drukarni oraz nowoczesnym maszynom. Zespół fachowców naszej drukarni dba o to, by każe zlecenie zrealizowane zostało terminowo i – co jest niewątpliwym atutem firmy – natychmiast po złożeniu zamówienia.

Cenimy sobie zaufanie osób, które podjęły z nami współpracę, dlatego stałym klientom naszej drukarni dodatkowo udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony