Reklamy świetlne

Kasetony świetlne to efektowny i estetyczny sposób wyróżnienia się. Taka forma reklamy wizualnej pozwala na dowolne modyfikowanie elementów tak, aby pasowały zarówno na każdą elewację budynku jak i do każdego wnętrza.Dysponujemy technologiami, które pozwalają na dobranie rozwiązania, które będzie najbardziej odpowiednie dla Państwa firmy.

Proponujemy:

KASETONY Z PLEXI

Zbudowane są na bazie 12-16cm szerokości profili aluminiowych. Tego typu nośnik to praktycznie gotowa i przeznaczona nawet do samodzielnego montażu reklama świetlna. Produkujemy zarówno kasetony jednostronne (mocowane jedną stroną do ściany) jak i dwustronne (montowane prostopadle do ściany)

W przypadku kasetonów jednostronnych tylną ścianę kasetonu stanowi blacha ocynkowana, która zapewnia łatwy montaż do płaskiej powierzchni.

Oświetlenie wewnętrzne kasetonu stanowią świetlówki lub diody LED, których rozstawienie zapewnia równomierne rozproszenie światła.

Grafika reklamowa umieszczona jest na plexi grubości od 3 do 4mm. Grafika może być wyklejana wydrukami pełnokolorowymi na folii lub foliami z grafiką wycinaną.


KASETONY Z DIBONDU

Płyty kompozytowe DIBOND - polipropylen dwustronnie powlekany aluminium (okładziny zewnętrzne 0.3mm).

Jest to rozwiązanie dla wymagających klientów. Źródło światła jest rozpraszane przez wyfrezowane znaki graficzne.Istnieje możliwość wypuszcznia dodatkowo znaków graficznych do przodu co daje bardzo ciekawy efekt.

Budowa:

Wewnętrzna konstrukcja kasetonu wykonana z profili aluminiowych niewidoczna od zewnątrz.Sam kaseton - pudełko jest jedynie nakładane i przykręcane do konstrukcji - co upraszcza serwisowanie instalacji elektrycznej. Pudełko dibondowe może mieć różne kształty nie tylko formę sześcianu. Lico dibondowe może być łączone z praktycznie każdym materiałem czy to plexi, tkanina winylowa czy też styrodur. Dodatkowa grafika może być naniesiona poprzez wyklejenie folią kolorową, plexi lub zadrukowana (specjalne warianty dibondu).

Oświetlenie wewnętrzne kasetonu stanowią świetlówki lub diody LED

Zastosowanie kasetonów:

  • bezpośrednio do elewacji budynku
  • na dystansachmontowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynków
  • montowane przy wejściu do placówki jako tabliczki informacyjne
  • jako elementy POS

Zapewniamy poprawność wykonania produktów, na które udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony