Odzież reklamowa / Koszulki

Promując logo swojej firmy warto zainwestować w odzież reklamową. Jest to doskonały nośnik reklamy, buduje pozytywny wizerunek firmy, oraz jest ważnym elementem identyfikacji wizualnej.

Jako importer odzieży w swoim asortymencie posiadamy ubrania największych producentów takich jak: Fruit of the Loom, Stedman, Adler i Promostars. Proponujemy odzież z różnych kategorii, w tym między innymi: koszulki (t-shirt, polo), czapki reklamowe, polary czy też kurtki. Cechuje je najwyższa staranność wykonania połączona z bardzo atrakcyjnymi cenami. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Uzupełnieniem oferty są usługi znakowania odzieży. Dzięki bogatemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu nadruki wykonujemy z zastosowaniem techniki sitodruku, termotransferu, druku cyfrowego lub haftu komputerowego. Są to niezawodne metody znakowania tekstyliów, dzięki którym nadruki są trwałe i zachwycają wyraźnymi, żywymi kolorami.

REWOLUCJA W DRUKU NA TEKSTYLIACH

Absolutnie innowacyjna technologia polegająca na bezpośrednim drukowaniu na tekstyliach za pomocą specjalistycznej maszyny!Wykonujemy druk cyfrowy na odzieży jasnej i ciemnej za pomocą urządzenia DTG. Jest to jedna z pierwszych tego typu maszyn w Polsce! Dzięki temu drukujemy pełno-kolorowe grafiki już od 1 sztuki w ekspresowym tempie.

Zapraszamy  do serwisu internetowego poświęconego odzieży reklamowej: www.textilio.pl, gdzie można przejrzeć ofertę tekstyliów, a także w łatwy sposób obliczyć koszt nadruku.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony