Smycze reklamowe

Oferujemy jeden z najbardziej atrakcyjnych gadżetów promocyjnych - smycze reklamowe. Wygoda użytkowania i praktyczne zastosowanie smyczy sprawia, że jest to bardzo skuteczną formą reklamy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, stawiamy również na najwyższą jakość oferowanych smyczy, bo wiemy, że nie tylko dobra cena jest warunkiem pełnej satysfakcji.

W naszej ofercie znajdują się smycze reklamowe barwione metodą sublimacji z nadrukiem jedno lub dwustronnym w pełnym kolorze. Pod nadruk używamy miłych w dotyku satynowych taśm poliestrowych o szerokościach 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm lub 30 mm. Standardowo smycze zakończone są metalowym karabińczykiem - element dostępny w szerokim wyborze kształtów i rozmiarów. Z praktycznych dodatków do smyczy reklamowych najczęściej polecamy różnego rodzaju zawieszki na telefon komórkowy, pendriva lub mp3. Smycze dodatkowo możemy wyposażyć m.in. w plastikowe łączniki (odpinane szybkozłączki). Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony