Wydruki wielkoformatowe

Wydruki solwentowe są obecnie najtrwalszą (ponad 2-3 lata) techniką druku wielkoformatowego. Wiążą się z podłożem głęboko wnikając w jego strukturę. Wydruki są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Z tego względu stanowią idealne rozwiązanie dla zamówień materiałów reklamowych do ekspozycji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Oferta wydruków solwentowych obejmuje przygotowanie do druku, druk oraz prace wykończeniowe. W zależności od planowanego zastosowania i wymiarów pracy oferujemy łączenie (zgrzewanie) wydruków w większe formaty, oczkowanie bannerów i siatek, naklejanie na różne podłoża (pcv, blacha, dibond, plexi itp.)

  • banner - jednostronny materiał o gramaturze 300-630 g/m kw. nazywany także frontlitem, o dużych wytrzymałościach mechanicznych. Może być zgrzewany w większe formaty. Przy wysokiej gramaturze może być stosowany na plandeki. Wykończenie krawędzi przez zgrzewanie/klejenie i oczkowanie
  • siatka - siatka winylowa przeznaczona do ekspozycji na zewnątrz pomieszczeń, najczęściej stosowana na elewacjach remontowanych budynków, gdzie wiszący baner nie może zasłaniać całkowicie dostępu światła
  • folia samoprzylepna - folia samoprzylepna przeznaczona do wyklejania na płaskich powierzchniach szyldów i pojazdów
  • folia OneWayVision - folia przeznaczona na witryny lokali i szyby pojazdów. Dzięki czarnemu klejowi jest mało widoczna od wewnątrz pomieszczenia/pojazdu, a z zewnątrz widoczna jest nadrukowana grafika.
  • papier blueback - papier o niebieskim spodzie przeznaczony do wyklejania billboardów
  • papier citylight - papier przeznaczony do ekspozycji w podświetlanych wiatach przystankowych i citylight'ach

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony