Studio graficzne

Nasze studio graficzne wyposażone jest w profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne i oryginalne oprogramowanie, pozwala nam na realizację pomysłów, które wyróżnią na konkurencyjnym rynku profil działalności i markę Państwa Firmy. Wykonujemy kompleksowe usługi związane z grafiką, począwszy od opracowania różnych koncepcji graficznych projektu, aż po przygotowanie do publikacji drukowanych lub elektronicznych. Realizujemy projekty w każdym formacie oraz na każdy z możliwych nośników.

projektujemy i wykonujemy

  • systemy identyfikacji wizualnej (od kreacji logotypu do sposobu oznakowania siedziby firmy)
  • materiały reklamowo-promocyjne (katalogi, foldery, teczki, plakaty, ulotki, kalendarze itp.)
  • reklamy i ogłoszenia prasowe
  • opakowania i etykiety produktów
  • skład i łamanie książek i czasopism

Specjalizujemy się również w fotografii reklamowej. W zależności od potrzeb firmy oraz materiału reklamowego wykonujemy zdjęcia studyjne bądź plenerowe. Wysokiej klasy sprzęt fotograficzny pozwola nam na przygotowanie materiału zdjęciowego do wykorzystania w każdej formie reklamowej.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony