Wyklejanie pojazdów

Reklama na firmowych samochodach jest bardzo efektywna i w znacznym stopniu wpływa na znajomość Państwa produktów oraz marki. Wyklejanie samochodów. Samochód jest skutecznym i tanim nośnikiem reklamy w całym okresie użytkowania. Każdego dnia kiedy porusza się on po mieście, przekaz reklamowy lub informacyjny dociera do tysięcy osób. Stosowane techniki umożliwiają bezszkodowe usunięcie grafiki z pojazdu w momencie jego sprzedaży.

Samochód jest skutecznym i tanim nośnikiem reklamy w całym okresie użytkowania. Każdego dnia kiedy porusza się on po mieście, przekaz reklamowy lub informacyjny dociera do tysięcy osób. Stosowane techniki umożliwiają bezszkodowe usunięcie grafiki z pojazdu w momencie jego sprzedaży.

Do zamieszczenia reklam na samochodzie, można zastosować wiele technik:

  • oklejanie zwykłą folią - gama kolorów wg. wzornika, mat i połysk
  • oklejanie folią wylewaną (samochodową) - kolory wg. wzornika. Stosuje się ją na powierzchnie o nieregularnych kształtach, załamaniach, krągłościach
  • oklejanie wydrukiem wielkoformatowym - folia zwykła bądź folia wylewana. Wydruk taki może zawierać dowolną treść: fotografie, teksty, logotypy i inne
  • oklejenie folią One Way Vision - dziurkowana folia dająca efekt lustra weneckiego - przepuszcza światło i nie ogranicza widoczności

Reklamy na samochodzie przygotowujemy rozpoczynając od strony graficznej, przygotowaniu projektu po realizację. W celu zabezpieczenia wydruków przed ścieraniem czy warunkami atmosferycznymi stosujemy specjalny laminat dostosowany do rodzaju wydruku.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony