Szyldy / Tablice / Billboardy


Szyldy i tablice wolnostojące to najczęściej spotykane formy reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje tablic - od najprostszych, wykonywanych na PCV lub blasze po tablice z elementami grafiki przestrzennej.
Tablice informacyjne wykonujemy w dowolnych wymiarach: od niewielkich naściennych po wielkoformatowe konstrukcje. Oferujemy wysokiej jakości billboardy o standardowych wymiarach 504 cm × 238 cm i 600 cm × 300 cm oraz cały szereg tablic opartych o jednolity system montażowy o powierzchni od kilku do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

Konstrukcje stalowe są zabezpieczone antykorozyjnie i malowane na dowolny kolor. Podłoże grafiki wykonywane jest zazwyczaj z blach stalowych ocynkowanych, pcv, polipropylenu komorowego, komorowych płyt poliwęglanowych lub płyt kompozytowych (dibond). 
Grafika wykonywana w różnych technologiach. Może być wycinana z folii winylowych, lub wykonana metodą pełnokolorowego druku solventowego na folii winylowej, lub tkaninie bannerowej. Tablice mogą być podświetlane zewnętrznie lampami metalo halogenowymi montowanymi na wysięgnikach.

Dzięki doświadczeniu oraz stosowaniu odpowiednich materiałów trwałość i estetyka naszych reklam usatysfakcjonuje każdego Klienta. Zapewniamy fachowe porady dotyczące rozwiązań technicznych. Pomagamy w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń budowlanych. Nasi projektanci przygotują dla Państwa dokumentację techniczną wymaganą przez wydziały architektury właściwe dla prowadzonej inwestycji. Gwarancje, których udzielamy na nasze wyroby i usługi, zwalniają Państwo z odpowiedzialności o stan techniczny zamówionych reklam. Zapewniamy również 48 godzinny serwis obsługowy oraz serwis pogwarancyjny.

Serwis prezentujący szczegółowo naszą ofertę w zakresie poligrafii. Druk offsetowy, druk cyfrowy i wielkoformatowy.

Przejdź do strony

Dział naszej firmy zajmujący się odzieżą reklamową. Profesjonalny serwis wraz z katalogiem wyrobów i kalkulatorem on-line.

Przejdź do strony

Serwis w całości poświęcony kalendarzom. Kalendarze autorskie oraz pod nadruk reklamowy. Szeroka oferta kalendarzy książkowych. Zapraszamy.

Przejdź do strony

Największa oferta długopisów tylko na naszym dedykowanym serwisie www.mpen.pl. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Przejdź do strony

Torby papierowe, laminowane i kraft, torby bawełniane oraz torby i worki z juty. Wszystko na www.bagpack.pl. Zapraszamy.

Przejdź do strony